3D Blu-ray-system med unike Sound Wing-høyttalere
Pioneer BCS-HF818 Art.nr: 167814

  • 3D-kompatibelt 2.1 Blu-ray-hjemmekinosystem
  • Unike Sound Wing-høyttalere
  • Total uteffekt på 560W
  • DLNA-nettverk og internetfunktsjoner
  • Innebygd trådløst nettverk
  • USB og AUX-inngang

Lagerstatus

Andre kjøper Pioneer BCS-HF818 + Trygghetsforsikring

Vis flere alternativer
Pioneer BCS-HF818
+
36 mnd
Trygghetsforsikring
les mer
=
PRIS inkl sikkerhetsforsikring: 4 588,-

Populært tilbehør:

Pris: 45,-
Produktbeskrivelse
At se en film og nyte musikk er bare basisegenskapene til Pioneer BCS-HF818. Systemet kan også tilkoble seg trådløst til ditt lokale nettverk og streame foto, musikk eller film. Dessuten kan man tilkoble seg til internet og se på YouTube-videoer, bilder via Picasa eller få den seneste værmeldingen via AccuWeather.

Pioneer Sound Wing Det som er unikt med Pioneer BCS-HF818 er at systemet leveres med Pioneers siste utvikling, Sound Wing-høyttalere. Med Sound Wing-høyttalere får man en fantastisk 360 graders lydopplevelse. Det ekstra spesielle med Sound Wing-teknologien er at man i prinsipp kan plassere høyttalere hvor som helst, selvom det finnes ting som blokkerer en helt åpen vei mellom lytteren og høyttaleren og man får et perfekt lydbilde. Dette innebærer at man har full fleksibilitet med å plassere høyttalere uten å behøve å gjøre kompromisser med lyden.

Tilkoblingsmessig får du tilgang til alt du måtte trenge. To HDMI-innganger gir muligheten til å koble to HD-signal kilder med HDMI-utgang. I tillegg har du også tilgang til tradisjonelle tilkoblinger som komponent videoutgang, kompositt video utgang og optisk digital lydinngang.

3D-støtte for en større opplevelse
Pioneer 3D Med støtte for 3D-avspilling via Blu-ray-plater vil Pioneer BCS-HF818 bli det naturlige valget for dem som ønsker å ta filmopplevelsen til en helt ny dimensjon. I tillegg til 3D-støtte vil også komme til funksjonen Audio Return Channel, som betyr at det ikke trenger noen ekstra lydkabelen mellom TV og hjemmekinoanlegg for å få TV-lyden, er alt du trenger en enkel HDMI kabel (krever at TV n støtter Audio Return Channel), perfekt for de som ønsker en stilig installasjon med et minium av kabler.

Video oppskalering av DVD til 1080p gir best mulig bilde, selv fra lav oppløsning kilder, nå har du muligheten til å gjenoppleve dine favoritt-DVDer med enda bedre bilde.

Støtte for de nyeste lydformatene på markedet
Pioneer DTS / Dolby Digital Med ditt nye 3D Blu-ray-system Pioneer BCS-HF818 kan du nyte de siste lydformatene på markedet. I tillegg til Dolby ProLogic IIz støtter systemet dekoding av blant annet Dolby TrueHD og DTS-HD Master Audio. Nå kan du nyte ukomprimert høyoppløselig lyd fra Blu-ray-plater. Len deg tilbake og nyte et helt nytt nivå av lydopplevelse.

DLNA-nettverk for bilder, musikk og filmer og Internett-funksjoner
Pioneer DLNA Med innebygd DLNA-nettverk kan koble til en DLNA-kompatibel media server eller en datamaskin i sitt hjem og streame musikk, se videoer og vise bilder. Opplev friheten og valgene du kan ha med DLNA. I tillegg til å spille av filer over nettverket gir nettverkstilkoblingen gir også tilgang til interaktive funksjoner på Internett, for eksempel YouTube for å se videoer og Picasa hvor du kan se fra bildene som ble lastet opp til Internett. En annen smart funksjonene er at du kan få værmeldinger fra AccuWeather.com direkte på skjermen.

USB og AUX-inngang
I tillegg til DLNA-nettverk, og muligheten til å spille media fra CD, DVD og Blu-ray plater kan også koble til eksterne enheter via USB og AUX inngang (3,5 mm). USB-porten har støtte for avspilling av bilder, musikk og film. Via AUX-inngangen kan du koble til ekstern lydkilde du liker så lenge vi kan konvertere dette til en 3,5 mm stereo plugg. Perfekt hvis du vil koble til MP3-spillere, iPod / iPhone / iPhone. /iPad.

Kopier CD til USB
USB-tilkoblingen på Pioneer BCS-HF818 du kan kopiere CDer til en tilkoblet USB-enhet uten å måtte gå veien med en datamaskin. Stopp bare å sette inn CD-en, kobler du USB-minne/MP3-spelare og kopiere musikk
bynetonnet HDMI - HDMI 1,5m 
  • 1,5 meter
  • Gullbelagte kontakter
  • Versjon 1.4
  • Støtte for 3D/ Audio-return / Ethernet

PRIS: 229,-

ANTALL:

bynetonnet HDMI - HDMI 3m 
  • 3 meter
  • Gullbelagte kontakter
  • Versjon 1.4
  • Støtte for 3D/ Audio-return / Ethernet

PRIS: 269,-

ANTALL:

bynetonnet 2RCA m - 3,5mm m 1.5M 
Lydkabel 3,5mm hannkontakt(stereo minijack) til 2 x RCA hannkontakter. Passer perfekt for å tilkoble bl.a. MP3-spillere og musikktelefoner til en forsterker. Lengde 1,5 meter.

PRIS: 99,-

ANTALL:

bynetonnet 2RCA - 2RCA 1,5m 
Dobbeltskjermet lydkabel med 2 x RCA hannkontakter til 2 x RCA hannkontakter. Passer perfekt bl.a. CD-spiller til forsterker. Lengde 1,5 meter

PRIS: 99,-

ANTALL:

bynetonnet 3,5mm m - 3,5mm m 1,5m 
1,5 meter stereokabel med 3,5 mm stereo hannkontakt til 3,5 mm stereo hannkontakt. Gullbelagte kontakter.

PRIS: 69,-

ANTALL:

bynetonnet Optical (toslink-toslink) 1,5m 
En optisk kabel for å koble DVD-eller Blu-ray-spilleren til din mottaker for overføring av lyd til din hjemmekino.

- 24k gullbelagt
- Toslink til toslink

PRIS: 89,-

ANTALL:

Transcend Jetflash 350 8GB 
USB 2.0 minnepenn med kapasitet på 8 GB. Minnepennen veier 8,5 gram, og er derfor enkel å ta med seg hvor enn det skulle være.

PRIS: 79,-

ANTALL:

Teknisk spesifikasjon
Type 3D-kompatibelt 2.1 Blu-ray-hjemmekinosystem
CD/DVD/Blu-Ray Ja/Ja/Ja (3D)
MP3/WMA Ja/Ja
DivX/Xvid/Version Ja/Nei/DivX HD
DTS Ja (DTS, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio Essential)
Dolby Ja (Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD)
Øvrige lydformat MP3, WMA, AAC
Digital Optisk/Coaxial Lydutgang Nei / Nei
Komponentvideo utgang Ja
HDMI 2 inn, 1 ut
USB/Minnekortleser Ja / Nei
Øvrige inn-/utganger AUX-inngang (3,5 mm), Optisk digital lydinngang, analog lydinngang (2xRCA), komposittvideoutgang
Forsterkere uteffekt Totalt 560 W
Radio/Stasjoner/Bånd Ja/50/FM
RDS-Radio Ja
Fjernkontroll/ Flermerkes/ Med lagringsfunksjon Ja/Nei/Nei
Vekt Hovedenhet: 3,6 kg Fronthøyttalere:Informasjon mangler Subwoofer: 3,8 kg
Mål mm. (BxHxD) Hovedenhet: 430x64x304 Fronthøytallere: 100x225x100 Subwoofer:130,5 x420x375
Medfølgende tilbehør Fjernkontoll+batterier, bruksanvisning, CD-Rom med programvare for DLNA, 3xHøyttalerkabel, FM-antenne
Støtte øvrige format JPEG, PNG, MP3, WMA, AAC, MPEG2, MPEG4 AVC (H.264), SMPTE VC1 (VC-9), DivX, DivX HD, MKV, AVCHD, M4V, WMV
Skriv ut Skriv ut Del via e-post Del via e-post Del på facebook Del på Twitter Del på Twitter

Enda bedre lyd og design!

  • 3D 2.1 Blu-ray-hjemmekinosystem
  • iPod/iPhone-dokking
  • DLNA-nettverk og innebygget trådløst nettverk
4 490,-

Om Cookies   Copyright © 1999 - 2012 NetOnNet